RE/MAX Invest - Ayazağa| Kağıthane

Ata Monsef

Gayrimenkul Danışmanı

         Aslen Türk kökenli, iran vatandaşıyım. 1990 doğumluyum. 2007 ile 2012 yıllar arası Orumiyeh Azad üniversitesi elektronik bölümü mezunuyum. Aynı zamanda hem okuyup hem de çalıştım.

         2010 yılında bir firmada bölge sorumlusu olarak bankaların ATM ve Bilgisayar teknik destek departmanında çalışmaya başladım. Her zaman kendi işimi yapmayı planlayan eğitimi ve yenilikleri seven biri olarak 2014 yılında bir inşaat firmasına ortak olarak belediyeden ihale kazanarak yapı ve inşaat yapmak üzere ilk adımı atıp kendi işimi yapmaya başladım.

       2016 yılında yeni bir tecrübe olarak gayrimenkul pazarlama sektörüne başladım ve iş hayatıma devam ettim. 2017 yılında yenilikler ve tecrübe edinmek amacıyla İstanbul’a taşındım ve iş hayatımı gayrimenkul pazarlama sektoründe bir inşaat firmasının satış ofisinde devam ettim. Son olarak bu işi daha profesyonel yapmak amacıyla vadi RE/MAX Invest’te kariyerime devam etme kararı aldım. Her insanın öğretmene doktora avukata vb. ihtiyacı olduğu gibi iyi ve başarılı bir gayrimenkul danışmanına ve doğru hizmet almaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. İnsanlara daha kaliteli hizmet vermek ve bu işi uluslararası profesyonel anlamda yapmak için buradayım.

  Bildiğim diller :          Farsça,  Azerice, Türkçe

Aldığım eğtimler :       Emlak Danışmanlığı,

                                   MEB onaylı sertifika

                                   Power start Eğitimi

Bilgi Formu 0212 700 0 444