RE/MAX Invest - Ayazağa| Kağıthane

Nilay Uygur

Gayrimenkul Danışmanı

Nilay Uygur Hakkında

NİLAY UYGUR/ FARK YARATIR

-Mart 1980 "de İstanbul"da dünyaya geldi. Orta öğretimini Sultanahmet Ticaret Meslek Lisesi"nde gördükten sonra lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.

İş hayatına 1996 yılında İş bankası Sirkeci Şubesinde stajyer olarak adım attı. O yıllarda bankacılık en popüler mesleklerden biriydi. Ama içindeki bitmek tükenmek bilmeyen iletişim ve satış yapma isteği onu aldığı bir teklif ile sigortacı olmaya itti. 2001 yılında Ada Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. de başlayan satış serüveni, 2004 yılında Garanti Leasing ile devam etti.

Garanti Leasing"te çalıştığı dönemde şirketteki bir projesi ile FARK YARATTI. Bu projesi onu 2005 yılında Garanti Sigorta Avrupa 3.Bölge de portföy yetkilisi olmaya taşıdı ve böylece sigortacılığın okulu olan Garanti Sigorta"da profesyonel anlamda sigortacılığa başladı. 5 ay gibi kısa bir sürede portföy yöneticisi terfisi aldı ve Garanti Bankası şubelerinden sorumlu olarak 2007 yılına kadar bir çok şubenin sigorta portföyünün yönetilmesi görevini sürdürmeye devam etti.

2007 yılında şirketin Acenteler Departmanında acente sorumlusu olarak görevine devam etti.

Topkapı"dan Edirne"ye kadar tüm acentelerin açılması ile başlayan sürecin yönetiminden sorumlu oldu.

Ayrıca aldığı birçok satış ve kişisel gelişim eğitiminin yanı sıra şirketin iç eğitmenliğini de yaparak Garanti Bankası çalışanlarına sigorta ürün ve satış eğitimleri verdi.

2009 yılında mesleğine kendi acentesini açarak devam etti ve 5 yıl boyunca girişimci olmayı tecrübe ederek kendi işini yaptı.

2014 yılında Türkiye"nin perakende satışta şampiyon bayisi Göker Otomotiv"in sigorta departmanında sigorta müdürlüğü yaptı. 3 yıl içinde şirketin portföyünü % 150 büyüterek, bir otomotiv bayii acentesi olmasına rağmen FARK YARATMA arzusu ile tüm branşlarda çeşitli başarılara imza attı ve ödüller aldı.

Yıl 2017...

Uzun yıllar çok ama çok severek yaptığı işi artık onu belli bir doyum noktasına getirdi. Bunun yanı sıra içinde bir yerlerdeki girişimcilik ruhu da artık daha da su yüzüne çıkmaya başladı.

Çok radikal bir kararla gayrimenkul sektörüne adım attı ve 2017 Nisan ayında Coldwell Banker Positive Gayrimenkul"de, gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladı.

Kısa bir süre konut çalıştı fakat daha sonra ticari gayrimenkul alanında çalışmanın kendisine daha uygun olduğunu keşfetti ve bu konuda eğitimler alarak yola devam etti.

2019 Temmuz ayından bugüne kadar RE/MAX Invest ofisinde ticari gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya devam ediyor.

Nilay, tüm gücünü hayatın kendisine sunduğu en özel ve en büyük hediye olarak gördüğü, kendisine göre dünyanın en özel çocuklarından biri olan 8 yaşındaki kızı Beren’den almakta ve de tüm enerjisini ve fikirlerini birlikte çalıştığı insanlara FARK YARATMAYA adamaktadır..

Gidecek yol çok, tanışacak insan, yapılacak iş çok...

Bu yolda birlikte çalışmak dileğiyle.
 

Bilgi Formu 0212 700 0 444