5. Levent TEM otoyolu üzerinde, Alibeyköy kavşağında, İstanbul’un önemli iş ve yaşam merkezlerin 7 km mesafede bulunmaktadır. 5. Levent, mevcut ve planlamakta olan büyük toplu ulaşım projelerinin ve metro hatlarının kesişim noktasında yeni bir kavşak noktası olarak dikkat çekmektedir. 3.Havalimanı bağlantı yolu ile 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Avrupa Yakası başlangıç noktasında yer alan 5. Levent bu eşsiz konumu ve zengin ulaşım imkânları ile ön plana çıkmaktadır.

5. Levent'te geniş sosyal alanlar kapsamında araç ve yaya yollarının yanı sıra koşu parkurları, bisiklet yolu, süs havuzu ve göletler; dinlenme alanları, festival meydanı, amfi tiyatro, basketbol, futbol sahası ve tenis kortları yer almaktadır. Çocukların açık havada güvenle oynayabilmeleri için çim aktivite alanı, çocuk oyun alanları ve macera temalı park alanı tasarlanmıştır. Üniversite eğitim alanı, cadde konseptli çarşı, iki okul, iki cami, yeşil alanları, açık yüzme havuzları, yansıma havuzları ve gölet alanı ile toplam 110.000 m2 peyzaj alanına sahip 5. Levent, 50 dönümlük bir korunun yanı başında doğayla barışık bir konsept ile tasarlanmıştır

Proje engellilerin tüm sosyal donatılardan maksimum derecede yararlanabileceği şekilde hayata geçirilmiştir. Rezidans olarak yapılan 2 blokta 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile diğer 15 blokta 1+1 ila 4+1 arasında değişen 50 farklı daire tipi vardır.

515.977

m2 Alan

2.288

Konut

50

Farklı Daire Tipi

Kat Planları

Foto & Video Galeri

Projeler

Bu Proje Hakkında Bize Ulaşın

5. Levent

Bilgi Formu 0212 700 0 444