Ferko Line, Kağıthane’nin merkezinde, Cendere Caddesi üzerinde 105 bin metrekarelik toplam inşaat alanında dört blok ile yükselecek. Bünyesinde 192 adet ofis, 38 adet ticari alan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton otelini bulunduruyor.

Ofis kavramına yeni bir anlam kazandıran Ferko Signature’ın tasarımı eşsiz yapıtlarıyla modern dünya mimarisine yön veren Lord Norman Foster’ın imzasını taşıyor

Kağıthane’nin tam merkezinde ana cadde üzerinde 300 metre boyunca uzanan Ferko Line, Ferko Sanat Koleksiyonu’nun en seçkin eserlerinden özenle oluşturulan heykel bahçeleri, yürüyüş yolları ve keyifli mola alanlarıyla huzur dolu bir çalışma ortamı sunacak. Ferko Line’ın her katında yer alan kat terasları ve alışılagelmiş standartların aksine açılır camların bulunduğu ofisler çalışanlara nefes aldıracak, geniş sosyal olanaklarıyla da tüm ihtiyaçları karşılayacak.

İş hayatının profesyonellerine hitap eden tam donanımlı toplantı, lounge, seminer salonları, otel atmosferinde ve konforunda ofis lobileri, ferah ve modern ofisleri ile iş konforunu artıran Ferko Line, ortak teras ve yeşil alanları, restoran ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari alanlar, Fitness Center ve hobi alanları ile iş yaşamının yoğun temposunda çalışanlara nefes aldıracak. Engelli dostu olarak inşa edilen ve dünyada tanınırlığı ve kabul edilebilirliği en yüksek yeşil bina sertifikası olan LEED sertifikasına da aday olan Ferko Line’ da elektrikli araba şarj üniteleri de bulunacak.

105.000

m2 Toplam İnşaat Alanı

192

Ofis

38

Ticari Alan

173

Oda Kapasiteli Otel

Kat Planları

Foto & Video Galeri

Projeler

Bu Proje Hakkında Bize Ulaşın

Ferko Line

Bilgi Formu 0212 700 0 444