Skyland Residence 

 Skyland İstanbul’un rezidans kulesinde 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca özel bir seçenek var. Concierge hizmeti, fitness ve wellness merkezi, yüzme havuzu  Yüksek katlarda bile açılabilen camlara sahip. Touch screen panel ile dairelerdeki  aydınlatma, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri akıllı telefonlardan kontrol edebilecek. 

Skyland İstanbul’un rezidans üstünlükleri, Teras Evlerin doğayı merkeze alan ayrıcalıklarıyla farklı bir boyuta taşınıyor. Çocuk parkı, bahçesi, kamelyası gibi özellikleriyle Teras Evler, sizi dolu dolu bir hayatı yaşamaya davet ediyor. 

Skyland Ofis kuleleri 

Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde, iş dünyasının en değerli lokasyonlarından birinde olan Skyland İstanbul’un Ofis kuleleri, 43 katla sizi zirveye davet ediyor. 504 ofisten oluşan proje, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümlere ve daha birçok farklı ince detaya sahip. 

Skyland Kule Ofis, Skyland İstanbul, yatay ofis konseptiyle bu üstünlükleri genişletiyor. Tek katta 1200 m2 genişlik sunan ofisler, 8 metre tavan yüksekliğiyle de ferah bir çalışma ortamı sağlıyor, eklenebilen asma katlarla Loft Ofis özelliklerini yaşamınızı olanak veriyor. En fazla 23 saniye bekleyeceğiniz son teknoloji asansörlerle Skyland İstanbul Ofis Kulesi’nde rahat bir iş hayatı siz bekliyor. Proje aynı zamanda AVM’ siyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 

Mimarisi, özel güvenlik teknolojileri, toplantı odaları, kafeteryaları, otoparkı ve eşsiz manzarasıyla benzersiz bir iş hayatı Skyland İstanbul’da sizi bekliyor. Birleştirilerek her katta 2 bin m2’ye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisleriyle Skyland İstanbul, her ofis için uygun bir yapıya sahip. İş dünyasının yeni merkezlerinden Seyrantepe’nin en özel projelerinden olan Skyland İstanbul, yüksek yatırım değeriyle de bölgenin parlayan yıldızı

666.555

m2 Alan

504

Ofis

Foto & Video Galeri

Projeler

Bu Proje Hakkında Bize Ulaşın

Skyland

Bilgi Formu 0212 700 0 444